poniedziałek, 29 marca 2010

Zadbany to znaczy męski !!!


Współczesny mężczyzna dba nie tylko o to co dostał w genach . Jeśli nawet posiada regularne rysy kształtną sylwetkę , utrzymuje codzienną higienę , zdrowo się odżywia i regularnie uprawia sport , uważa ze dla swojej urody może zrobić więcej . Każdy mężczyzna jest mile widzianym gościem w Naszym Salonie . Oferta przeznaczona dla mężczyzn uwzględnia potrzeby ich skóry - większość kosmetyków służy przede wszystkim do oczyszczania cery . Wiemy już , ze to nie wystarczy !!! Skóra ta podobnie jak u kobiet potrzebuje nawilżenia , gdyż ulega wysuszeniu i podrażnieniu podczas przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach i długiej pracy przy komputerze .
Męska skóra doskonale reaguje na mechaniczne i chemiczne peelingi oraz lekkie , pozbawione tłuszczu kremy nawilżające a także chłodzące i kojące maski .
Masaże dla mężczyzny


Wielką ulgę spiętemu stresem ciału przynoszą ulgę masaże odprężające mięśnie , odciążające stawy i pobudzające umysł . Zwykło się uważać , że dla płci "brzydkiej" najbardziej odpowiednie są masaże sportowe oraz te , w których ucisk na mięśnie i stawy może być bolesny . Za kwintesencję męskiego , energetycznego zabiegu został uznany masaż tajski . Jednak oprócz mocnych masaży wiele dobrego przynosi łagodny masaż relaksacyjny z udziałem olejków aromaterapeutycznych . Podczas jego trwania mężczyzna zrzuca z barków wielki ciężar codziennych stresów i obowiązków , nasyca ciało i zmysły radosną energią wonnych olejków .
Mężczyzna zadbany stosuje również zabiegi i kosmetyki pielęgnujące stopy oraz dłonie


Wypielęgnowane męskie ciało podoba się kobietom . Gładka skóra o ciepłym , soczystym zapachu działa na nie jak afrodyzjak , także Panowie do dzieła , nie czekajcie aż Panie zmuszą Was na jakąś wizytę w gabinecie , umówcie się i skosztujcie tego wszystkiego a efekt będzie natychmiastowy .