czwartek, 8 kwietnia 2010

Panna Młoda


Sezon właśnie się rozpoczyna mnóstwo Panien Młodych przeżywa stres związany z całą uroczystością i przygotowaniami do ślubu . Dlatego też , tak bardzo istotne jest zrelaksowanie się przed tak ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka , czyli ślubem .
Naszym zadaniem jest powiedzieć Państwu również co zrobić aby ten dzień był wyjątkowy i abyście
czuły się jak "Gwiazdy" bo to właśnie Wy błyszczycie tego dnia i całą noc .
Nie zapominajmy o naszej cerze , która bardzo szybko zdradza jakie stresy przeżywamy , dlatego ważne aby Panna Młoda zanim przystąpimy do makijażu , wykonała sobie oczyszczanie twarzy , nawilżenie i odprężenie . Po takiej dawce zabiegów możemy już śmiało przystąpić do makijażu bez obaw , że coś nam spłynie z twarzy , lub będzie źle wyglądało .
Makijaż Panny Młodej charakteryzuję się przede wszystkim trwałością , musi być odporny na łzy , pot i dotyk . Dzień ślubu jest szczególną okazją do tego aby zaprezentować pełnię urody Panny Młodej . Proponujemy zatem makijaż dyskretny , romantyczny , podkreślający walory urody , pamiętając też o tym ze uroczystość będzie fotografowana i filmowana , więc makijaż musi spełniać rolę makijażu fotograficznego . Podstawą w makijażu Panny Młodej jest ładnie wymodelowana twarz , wyraźnie podkreślone oczy w pastelowych odcieniach , mocno wytuszowane rzęsy oraz wyraźny kontur ust . Zaprezentuję Państwu kilka zdjęć makijażu ślubnego .